Goleada Partizana (VIDEO)

BEOGRAD – U poslednjem meču 27. kola Super lige Srbije fudbaleri Partizan u Humskoj savladali Zlatibor rezultatom 5:1.

Zlatibor svim silama želeo da odbrani svoj gol i tokom prvih dvadesetak minuta utakmice im je to uspevalo. Nizali su se napadi Partizana, nizali su se pokušaji, čak je u jednom momentu pogođena i stativa, ali do gola se nije moglo.

Crno-beli su došli do prednosti u 21. minutu. Slobodan udarac izveo je Miloš Jojić, na njegov ubačaj sjajno je reagovao Svetozar Marković i asistirao Joviću, a mladom krilnom vezisti nije bilo teško da iz neposredne blizine pogodi mrežu.

Partizan-Zlatibor 5:1

Partizan je duplirao vođstvo, strelac je Takuma Asano. Ovoga puta asistent je Bibars Natcho, mađarski reprezentativac je pustio loptu do Japanca, koji ne propušta šansu da savlada Čupića.

Posle ubacivanja Jovića, rukom u kaznenom prostoru igra Filip Stamenković i sudija Mitić je opravdano pokazao na belu tačku. Natcho je siguran realizator najstrože kazne za 3:0.

Zlatiborci su iz slobodnog udarca u 52. minutu uspeli da smanje na 3:1. Sević je uputio centaršut ali niko nije dotakao loptu koja je završila u maloj mreži golmana Stojkovića.

Bahebeck u 74. minutu je odlično umakao čuvaru i izbio sam pred Čupića kojeg je rutinski savladao za 4:1.

U 83. minutu Urošević pogađa za 5:1, levi bek je uputio udarac iskosa, lopta je zakačila Mijailovića, a potom od stative stigla do mreže.

Fudbaleri Partizana se raduju posle pobede nad Zlatiborom

Fudbalerima Zlatibora ovo je bio šesnaesti prvenstveni poraz, nalaze se na 18. mestu sa osvojenim dvadeset jednim bodom. U narednom kolu dočekuju ekupu Javor Matisa u Užicu.