Fudbal : Prilika za Njeguševe prve bodove protiv bivšeg kluba

ČAJETINA -Fudbaleri Zlatibora u 13. kolu Linglong Super lige Srbije gostuju Radu u subotu od 15 časova.

Čajetinski tim je u prethodnoj rundi izgubio od Vojvodine 2:0 što je osmi poraz u sezoni i sa šest bodova je trenutno na pretposlednjem mestu na tabeli ispred Mačve koja ima bod manje.

Trener Zlatibora Zoran Njeguš čeka prve bodove, ali i prvi postignut gol otkako je došao na klupu i vodio ekipu protiv Inđije i Vojvodine. Posle poraza od Novosađana u Užicu najavio je da će ekipa imati bolje prilike za bodove u drugim utakmicama, a kao jedna od takvih izgleda upravo ova sa Radom.

Zoran Njeguš, novi trener FK Zlatibora
Foto: ZooMUE

Da podsetimo, Njeguš je iz tima sa Banjice došao u ekipu Zlatibora, a na klupi rada je u četiri kola ostvario po dve pobede i poraza.

Popularni „građevinari“ imaju tri boda više od Zlatibora i na 17. su mestu, a u prethodnom kolu izgubili su od Novog Pazara na gostovanju.

Zlatibor press

You may also like...

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.