Država odobrila novac za početak izgradnje transfer stanice u Novoj Varoši

NOVA VAROŠ – Ministarstvo za zaštitu životne sredine finansiraće sa 20 miliona dinara početak izgradnje transfer stanice u Novoj Varoši za selektovanje otpada iz četri opštine ovog dela Zlatiborskog okruga.

Novac je namenjen za početnu fazu izgradnje transfer stanice na kojoj će se selektovati otpad iz Prijepolja, Priboja, Nove Varoši i Sjenice ,a potom dalje odvoziti na deponiju Duboko kod Užica.

nova varos
foto.zoomue

Izgradnja transfer stanice u Novoj Varoši prestavlja prvi korak ka trajnom rešenju problema deponovanja smeća, koji imaju četiri opštine Zlatiborskog okruga.

ZOOMUE,PP Media

You may also like...

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.