DINAMIK-ZLATIBOR 86:80 (24:22, 16:21,‚9:20,27:17)

BEOGRAD  U 8. kolu druge košarkaške lige ekipa  Zlatibora  prikazala je veoma dobru igru u Beogradu protiv drugoplasirane ekipe Dinamika, ali nije uspela da zabeleži pobedu jer je sudijska trojka tokom celog meča, a izrazito u periodu od tridesetog do trideset petog minuta , svojim odlukama uticala na konačan ishod.

Čajetinci su krenuli veoma hrabro i odvažno i prvo poluvreme su rešili u svoju korist sa 43:40. U kvalitetnoj i izjednačenoj igri istakao se Đokić sa 18 poena i da nije bilo nekih izgubljenih lopti prednost je mogla da bude i veća. U trećem periodu razvila se velika borba , ali su Čajetinci održavali razliku od dva do pet poena i da nije bilo dosuđene nesportske greške Đokiću kada je bukvalno preskočio protivničkog igrača i  na svu sreću se spasao od povrede , Dinamik bi bio u većem zaostatku. Pred poslednjih deset minuta Zlatibor je vodio sa 63:59, ali su onda sudije, izgleda impresionirane Mutom Nikolićem, Goranom Grbovićem i Kusmukom na klupi Beograđana,uzele stvar u svoje ruke i nedosudivši nekoliko faulova nad Đokićem i Vasićem, vrativši bez razloga napad   domaćinu i dosudivši tehničku i isključujuću grešku treneru Jaćimoviću jer je pitao sudije zašto to rade i ušao u teren , omogućile su Dinamiku da posle slobodnih bacanja dođe do prednosti od 68:63 ,koju je sačuvao do kraja. Uspeo je Zlatibor da smanji na 78:75 na nešto manje od četiri minuta do kraja susreta ali više se nije moglo.
Marić je ponovo bio najefikasniji i najuspešniji kod Zlatibora, a dvocifreni su bili i Đokić, Vasić i Mićević.Zlatibor je bolje šutirao za jedan i tri poena a Dinamik za dva poena.U skokovima i greškama ekipe su bile izjednačene. U svakom slučaju košarkaši Zlatibora su pokazali da imaju kvalitet i da mogu da se ravnopravno nose sa favorizovanom  ekipom  koja jasno ističe da je zanima samo plasman u  Košarkašku ligu Srbije.