Akustično veče u bašti GKC-a

UŽICE – Program Leto u bašti nastavlja se večeras, 22. jula, u bašti Gradskog kulturnog centra.

Dobro poznata imena – Šeki, Nešo i Milan donose akustičnu svirku uz tri gitare, moćne vokale i pažljivo odabranu ex-YU muziku. Publiku očekuje veče dobre energije, pod otvorenim nebom, uz zvuke koje svi znamo i volimo.
Ulaz na svirku je slobodan, a rezervacije mesta možete obaviti porukom na profile na društvenim mrežama ili lično u klubu Štab.

Program počinje u 20 časova i 30 minuta.

You may also like...

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.