Zlatibor lako sa Slobodom (VIDEO)

PRIBOJ – U  21. kola Prve lige Srbije fudbaleri Zlatibora savladali su užičku Slobodu sa 3:0 kao domaćini u Priboju.

Zlatibor je lako izašao na kraj sa bivšim superligašem iz Užica i rezultatom 3:0 slavio  zahvaljujući kojoj se probio na čelo prvoligaškog karavana.

Zlatiborci su već u prvom poluvremenu, golovima Aleksandra Dragačevića, stekli prednost, dok je u nastavku golom Vladimira Ćirovića overena pobeda  i tako je Zlatibor došao do četvrte uzastopne pobede u ligi.

Meč je odigran na Gradskom stadionu u Priboju zbog snega na popularnoj „Švajcariji“ na Zlatiboru. Ukoliko vremenski uslovi budu zahtevali, Zlatibor će svoje mečeve igrati u Priboju i u narednim utakmicama prvenstva.

Na vrhu tabele prve četiri ekipe su  Zlatibor, Javor, TSC i Inđija i deli ih samo dva boda. U narednom 22. kolu Zlatibor gostuje ekipi Borca u Čačku.