Važna pobeda na domaćem terenu

UŽICE – Domaćin je bio bolji rival i zasluženo je došao do vredne pobede, Jedinstvo Putevi – BSK 1:0 Strelac Ajković u 20. minutu.

Pred oko 200 gledalaca u Krčagovu,meč je sudio Slaviša Radovanović iz Laćaraka sa pomoćnicima Goranom Beljinom iz Bela Crkva i Milan Šutulović iz Novog Sada. Žuti kartoni: Đurić, Marinković (Jedinstvo Putevi), Krmar, Petrić, Lalević (BSK).
Za Jedinstvo Puteve su nastupili Marinković, Pjević, Joksimović, Đurić , Gojković , Orahovac , M. Petrović 6, Čančarević , Ajković , Isidorović od 84. Gajić , Cvetanović i od 90+2. Glišović.Dok su gosti iz Borče igrali u sastavu Puletić , A. Stojković , Blagojević , Ivić , Gajić , Petrić , Jovanović , Krmar od 73. Janković , N. Stojković od 16. Lalević , Kordić od 58. Mrkaić, Dobrašinović .
jedinstvo ajkovicMeč je odlučen u 20. minutu. Gojković je, posle solo akcije na desnom krilu, ubacio loptu koji metar unutar šesnaesterca, Isidorovičć je umirio, a Ajković iz pune prosledio u levi ugao gostujućeg gola.
Na početku meča, posle nesporazuma odbrane BSK-a, Isidorović iz blizine šutira pored gola, odmah zatim iz slične pozicije, Čančarević je izborio samo korner. „Putari“ su mogli mnogo mirnije da odigraju durgi deo meča da je Mirko Petrović u 34. minutu, posle odličnog centaršuta Joksimovića, bio malo precizniji, sa nekoliko metara pogodio je stativu.
U po igri siromašnijem drugom poluvremenu, domaćin je čuvao prednost i iz retkih izleta pred Puletićev gol došao samo do jedne prave šanse. Posle Joksimovićevog centaršuta, Pjević je bio najviši u skoku, ali je lopta završila iznad gola.
BSK je u prvom poluvremenu samo jednom pripretio, posle kontre Jovanovića domaći fudbaleri su sprečili najgore izbacivanjem lopte u korner. Najbolju priliku gosti su imali u 56. minutu, Aranđel Stojković je odlično putirao sa preko 20 metara, Marinković vrhovima prstiju sprečio da lopta završi u mreži.