Tomašević doneo bod Polimlju

PRIJEPOLJE –  Fudbaleri Polimlja igrali su nereseno, 1:1, protiv Radničkog iz Valjeva 1:1 u 24. kolu zone Drina.

Na teskom gostovanju Polimlje je odlicno odigralo, krajnje disciplinovano svih devedest minuta  pored kadrovskih problema koje imaju zbog povreda nekolicine ključnih igrača.Malo je nedostajalo da tim iz Prijepolja odnese ceo plen iz Valjeva,posle odličnog prodora Balije na pravom mestu našao se mladi Andrija Tomašević i rutinski poslao loptu u mrežu domaćih na isteku šezdesetdevetog minuta.Dva minuta pre isteka devesetog domaćin stiže do izjednačenja iz opravdano dosuđenog jedanaesterca koji je u gol pretvorio Đukić. Utakmica je protekla u fer i korektnoj atmosferi uz veliko obezbedjenje koje je bilo prisutno na utakmici. Razlog tako velikim merama obezbeđenja bile su pretnje upućene upravi FK „Polimlja“ na verskoj osnovi od strane čelnika kluba iz Valjeva,međutim na sreću one se nisu obistinile pa je meč protekao krajnje korektno i sportski.

Posle ovog remia Polimlje je ostalo na 8 mestu tabele zone Drina sa 30 bodova,6 manje od lidera na tabeli Fapa iz Priboja koliko ima i drugoplasirani Zlatibor, sa solidnim izgledima da se u nastavku prvenstva mogu uključiti u borbu sa prva dva mesta na tabeli.U 25 kolu koje je na programu narednog vikenda u Prijepolje stiže Zlatar iz Nove Varoši koji se grčevito bori za opstanak u ovom rangu takmičenje tako da su bodovi potrebni i jednima i drugima. Meč se igra u nedelju na gradskom stadionu od 16 i 30h.