Poraz fudbalera Zlatibora (VIDEO)

ZLATIBOR – Fudbaleri Zlatibora poraženi su od ekipe TSC-a rezultatom 1:3 u 32. kolu Prve lige Srbije na „Švajcarija“.

Strelci za TSC bili su Vladimir Silađi u 17. i 38 minutu i Filip Arsenijević u 88. Pogodak za Zlatibor postigao je u 25. minutu napadač  Milan Đokić .

U prethodna dva meča ovih timova slavili su gosti. Zlatibor je u Senti trijumfovao sa 2:1, a TSC je slavio na „Švajcariji“ sa 3:1. Jedan od golova svom bivšem klubu tada je postigao i Filip Babić, koji je na ovom meču odigrao poslednjih nekoliko minuta.

Sa ovim porazom, Zlatibor je na šestom mestu na tabeli sa 25 bodova, jedan manje ima Bežanija, a TSC je prvi sa 40.

U  narednom meču čajetinski fudbaleri  gostuje u nedelju Javoru, utakmica se igra od 18 časova.