Brejk odbojkašica Jedinstva

BEOGRAD – U trećoj utakmici plej-auta za ulazak u Superligu,još jedan brejk. Pred  više od 200 ljudi,odbojkašice Jedinstva slavile protiv domaćina Radničkog 1-3.

odbojka jedinstvo sameOdbojkašice Radničkog su osvojile prvi set rezultatom 26:24.Iako su Užičanke vodile sa 17:10, „Krstašice“ su uspele da izjednače na 23:23, ali i preko raspoložene Marinković povedu i osvoje prvi set!

Nesrećno izgubljeni prvi set kao da je naljutio Užičanke, pa su u nastavku susreta povele sa 9:1. Drugi set osvaja Jedinstvo rezultatom 16:25.

Bila je to dobra opomena za domaće odbojkašice, koje su na početku trećeg seta zaigrale još čvršće i borbenije. Povele su sa 6:4, ali se Užičanke nisu predavale. Uspevaju da izjednače i da na tehnički tajm-aut odu sa prednošću 12:9. I opet drama u završnici seta… Domaće odbojkašice uspevaju da smanje na samo poen prednosti, 19:20, ali gošće se ne predaju, nižu poen za poenom i kada je bilo 21:24, svima je bilo jasno da će i ovaj set pripasti Užičankama, rezultatom 21:25!

Četvrti set pripada odbojkašicama Jedinstva, 16:25. Utakmica je zasluženo završena rezultatom 1:3 u setovima za Jedinstvo.

Naredna utakmica je na programu u utorak u 19:30h u Velikom parku.Ukoliko pobede odbojkašice Jedinstva su ponovo u Superligi Srbije