Podela bodova (VIDEO)

UŽICE – Fudbaleri Mladosti i Proletera odigrali su nerešeno 1:1, u prvoj utakmici trećeg kola Linglong Superlige Srbije.

Dva gola i dva crvena kartona na startu 3. kola.Gosti su već od 25. minuta imali igrača manje, zbog drugog žutog kartona Uglješe Radinovića.

Proleter je poveo od 30. minuta golom Stefana Čolovića iz penala na gostovanju u Užicu, gde Mladost igra kao domaćin.

Izjednačujući gol ekipi Mladosti u 52. doneo je Predrag Pavlović.

Sa igračem manje završila je i Mladost, pošto je u 84. minutu nakon prigovora sudiji Lazar Jovanović, dobio direktan crveni karton.

Posle odigranog trećeg kola, Mladost ima četiri boda iz tri utakmice u Linglong Superligi Srbije, a Proleter dva.