Pobedom potvrditi pobedu (VIDEO)

IVANJICA – Tri boda iz Bečeja dobiće na težini samo ako se u narednom kolu savlada Trajal.

Javor Matis je do prve pobede u ovoj sezoni došao na strani i to protiv neugodnog protivnika, Bečeja 1918. Tom pobedom Ivanjičani su pored bodova stekli i dodatno samopouzdanje koje je bilo preko potrebno ovoj ekipi. Milovan Milović nije krio zadovoljstvo posle prve trojke i ističe da ovo još uvek nije pravo lice njegove ekipe. Rano su otvorili Bečejce još mnogo bolje odigrali u nastavku pa pobeda nije dolazila u pitanje. Naredni protivnik je novajlija u ligi, Trajal. Bez obzira na njihovo stanje na tabeli Milović ne dozvoljava da dođe do opuštanja, već svakom protivniku treba prići sa navećim respektom. Lakih bodova nema pa bivši kapiten Javor Matisa poziva na budnost.

Javor Matis je poveo golom Nikole Petkovića u 4. minutu a ovaj igrač je u 80. postavio konačan rezultat 1:3. Zadovoljan je svojom i igrom svog tima, ne pridaje mnogo pažnje tome ko će biti strelac jedino je bitno da Javor Matis ostvaruje dobre rezultate. Utakmica Javor Matis Trajal na programu je u nedelju od 19 sati. Pravdu će deliti Ivan Stamenković a pomažu mu Miroljub Petković i Dragan Nikolić.