Pobeda Slobode na gostovanju (video)

BEOGRAD – U 10. kolu Prve lige Srbije Sinđelić-Sloboda 1-2.Dvostruki strelac za Slobodu Uroš Đerić.

grb slobode noviSloboda je došla do prednosti u 15. minutu posle slobodnog udarca. Joksimović ubacuje loptu u šesnaest metara a Đerić pogađa mrežu Sinđelića za 0:1.

Domaći igrači na sličan način dolaze do izjednačenja u 38. minutu.Stanković upućuje loptu u kazneni prostor, a najviši u skoku je kapiten Pešić koji pogađa Tasićev  donji levi ugao za 1-1.

U nastavku Sloboda dolazi u vodstvo u 70. minutu. Posle prodora po levoj strani Vujića, Piščević ga ruši u šesnaest metara a sudija Ilić pokazuje na belu tačku.

Najstroži udarac izvodi Đerić i postiže gol za 1:2, što se ispostavilo i konačan rezultat utakmice.

Sloboda narednog vikenda  u Užicu dočekuje ekipu OFK Beograda.