Još jedna pobeda „putara“

UŽICE – Fudbaleri Jedinstva Putevi četvrtom pobedom zaredom stigli do pozicije broj 5 na tabeli Prve lige Srbije.

Pred oko 350 gledalaca u Krčagovu Jedinstvo Putevi savladali ekipu Doline 3:1 (1:1). Poveli su gosti u 24. minutu posle kornera, Kostić je bio najviši u skoku  i pogodio mrežu Marinkovića.Posle samo dva minuta igre „putari“su izjednačili preko Živanovića. jedinstvo-dolinaU 70.minutu posle centaršuta Ajkovića najbrži je Leposavić koji donosi prednost domaćinu 2:1.Sudije Petkovića produžio je utakmicu četri minuta i tada na scenu stupaju Arsić i Janković,brza akcija domaćih i ubačena lopta Arsića pronalazi put do mladog Jankovića koji stavlja tačku na meč 3:1.
Jedinstvo u narednom kolu koje se igra 15. maja ide na megdan lučanskoj Mladosti lideru Prve lige Srbije.