Jedinstvo (Užice) – Dinamo 2:3 (25:15, 9:25, 25:23, 15:25, 6:15)

UŽICE – Posle „borbe“ koja je trajala punih 94 minuta, Pančevke su uspele da nadigraju odbojkašice Jedinstva i slave zasluženu pobedu od 3:2.

Dobro su Užičanke započele utakmicu. Posle pet izjednačenja domaće odbojkašice su napravile seriju od sedam peona (12:8) i na tehnički tajm aut odlaze rasterećeno. Do kraja seta na terenu je postojala samo jedna ekipa. I kada su svi pomislili da će u nastavku izabranice Cece Ilić zaigrati još bolje, neshvatljivo se desilo obrnuto. Gošće su vođene željom da vrate „milo za drago“ ređale poen za poenom i osvajaju ga ubedljivom razlikom .
ok jedinstvo A onda po sisteme „toplo- hladno“ Užičanke u trećem setu ponovo igraju dobro. U samoj završnici seta Jedinstvo je povelo sa  22:18, a pri rezultatu 24:22 Ašćerićeva greši na servisu, a potom Danijela Džaković stavlja tačku na ovaj deo utakmice. Odbojkašice Dinama se ne predaju. Borbenošću i srčanošću uspele su da nadoknade izgubljeno, dobile su četvrti a potom i peti set i sasvim zasluženo slave pobedu.

Jedinstvo će ostati na devetoj poziciji na tabeli, koja vodi u plej-aut protiv drugoplasiranog tima Prve lige Srbije.
U hali „Veliki park“ u Užicu, pred 150 gledalaca meč su sudili Đorđe Stevanović i Branislav Jovančić.
Za Jedinstvo igrali Krpović, Nenadić, Tomašević-Petrić 14, Dumanjić, Glišović, Kutlešić 8, Džaković 11, Tomašević, Jovančićević 8, Tošić 8, Todorović (libero), Milosavljević 6. Trener: Svetlana Ilić.
Ekipa Dinama nastupila je  je u sastavu Ašćerić 11, Đurđević (libero), Lazić 18, Ćuk, Vladisavljev (libero), Trajković, Stojanović 1, Kocić 18, Spremo 14, Stojković 3, Marković 2, Mirković 11. Trener: Aleksandar Vladisavljev.
Izvor:Infoera