Generalka Javor-Inđija 1-0 (video)

U jednoj ne zanimljivoj utakmici Javor je savladao Inđiju golom Stojakovića u 33.minutu nakon opravdano dosuđenog penala nad istim igračem.

Domaći su uglavnom napadali ,ali nisu uspeli da stvore nijednu ozbiljniju priliku za postizanje gola, dok su se Inđijci uglavnom branili i za prvih 45 minuta nisu nijednom ugrozili Lazovića. U nastavku utakmice gosti su bili kokretniji više su napadali, ali nisu uspeli da postignu gol i izbegnu poraz od 1-0.
Utakmica između Javora i Inđije počela je minutom ćutanja za iznenada preminulog generalnog sektretara FK Javor Zorana Ristića.
Do početka prolećnog dela prvenstva ostalo je još pet dana. Do tada treneru Javora Predragu Ristanoviću ostaje da skocka ekipu koja će pokušati da iznenadi favorizovanu Crvenu zvezdu i tako upiše prve bodove u nastavku Jelen super lige. Neće im biti nimalo lako ali sport je uvek donosio neizvesnost pa nije nemoguće da se nešto tako dogodi i 22.februara na Marakani.