FK Metalac – FK Javor Matis 2-3

ČAČAK – U drugoj kontrolnoj utakmici koju su fudbaleri “Javor Matisa“  odigrali u Čačku sa ekipom Metalca iz Gornjeg Milanovca publika je imala priliku da vidi pet golova i maestralnu odbranu golmana Ivanjičana Đogatovića koji  je u 90. minutu sprečio Metalac da sa bele tačke dodje do izjednačenja.

U prvom poluvremenu Milanovčani su bolje postavili igru i poveli  2-1, a u nastavku trener Javora, Slavenko Kuzeljević,  vrši zamenu igrača koji su organizovaniji i bolji i postavljaju konačan rezultat 2- 3.
Dinamična utakmica po kišovitom vremenu dala je mogućnost trenerima oba tima da testiraju igrače i u nastavku pripremnog perioda otklone nedostatke.

Za Metalac golove je postigao Simovic a za Javor Matis Gafurov, Srećković, Živković.

Metalac je igrao u sastavu Zogović, Nikodijević, Dopuđ, Sedlar, Osa, Ivanović, Mladenović, Panić, Vuković, Nikolić, Simov ( Igrali su još:Pejović, Krstić, Luković, Vlašić, Radojičić, Ćirković, Brkić, Plećić. A ekipa Javor Matic Jeveričić, Jovanović, Gajić, Milović, Osmanović, Docić, Adjuro, Stojaković, Gafurov, Dražić, Drinčić ( Igrali su još: Djogatović, Mićanović, Kolaković, Djokić, Milošković, Smajović, Miletić, Živković, Mrvić.

Do petog februara Ivanjičani će se pripremati kod kuće nakon čega idu u toplije krajeve Makedonije.