Dva zlata za Lidiju Trmčić

UŽICE – Lidija Trmčić, takmičarka karate kluba Užice osvojila je dve zlatne medalje na Prvenstvu regiona Uže Srbije za kadete, juniore i mlađe seniore u katama i borbama koje je održano proteklog vikenda u Čačku.  Ona je sa četiri ubedljive pobede bila najbolja u katama pojedinačno kod kadetkinja, a sa tri osvojena meča i u borbama pojedinačno u kategoriji do 47 kilograma.

„Sjajan nastup Lidije. Retko se dešava da takmičar nastupa i u katama i u borbama, a ona je pobedila u obe discipline“, rekao je trener Miloš Ršumović.

Na Kupu Uže Srbije za poletarce, pionire i nade na kome je nastupilo oko 600 takmičara karate klub Užice je nastupio sa 8 takmičara i osvojio 5 medalja.
U borbama ekipno prošlogodišnji prvaci Srbije, u sastavu Pavle Ristović, Kristian i Demian Delić i Uroš Arsenijević zauzeli su treće mesto. U borbama pojedinačno zlatnu medalju osvojio je Pavle Ristović, Jana Ilić je osvojila srebrnu medalju, Jovana Ćurčić, Luka Bakić i Vasile Bogdanović osvojili su bronzane medalje.