Borac savladao Javor 4:1

ČAČAK – Na stadionu kraj Morave, pred oko 500 gledalaca,  kiša je donekle pokvarila finale, jer se na tribini stadiona kraj Morave obrelo mnogo manje gledalaca nego 24 sata pre. Ali svi oni koji su došli nisu zažalili. U lepoj utakmici Borac je zasluženo savladao Javor sa 4-1.

Za Borac su igrali: Drobnjak, Obradović(Đorđević), Omega, Drašković(Maslać), Stefan Živković(Dejan Živković), Zoćević(Radosavljević), Jovančić(Đoković), Nikolić, Mašović(Nešović), Milojević i Đerić(Đenić).
A ekipa Javor Matis nastupila je u sastavu: Đogatović, Gojačanin(Vujović), Valiđo, Milović, Gajić, Docić(Ivelja), Zlatković(Živković), Kolaković, Čečarić, Stojaković(Savkov) i Dražić.
Bogićević je na teren izveo totalno drugačiji tim nego u meču protiv Metalca. Od samog početka se videla želja da se stigne do pobede i pobedničkog pehara. Borac je poveo u 14.minutu kada je Đerić sjajan centaršut odličnog Stefana Živkovića pretvorio u gol. To je bio i epilog prvog poluvremena. U 52.minutu slična akcija. Ponovo Živković asistira, a Đerić potvrđuje da je u golgeterskoj formi za 2:0. Samo dva minuta kasnije i Mašović šalje loptu iza leđa Đogatovića. Najbolji pojedinac Javora Dražić postiže gol u 57.minutu, da bi konačnih 4:1 postavio Đoković sa bele tačke.
Pehar kapitenu Borca je uručio Aleksa Stanković, unuk legendarnog Bije. Javor je dobio Pehar za drugo, a Metalac za treće mesto. Žiri u sastavu Mijo Matović, Aco Jakovljević i Miloš Madžarević je za najboljeg igrača proglasio Stefana Živkovića. Najbolji golman je Nikola Petrić, dok je najbolji strelac turnira Uroš Đerić.